İstanbul Kombi servisi

Kombi tamiri olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saatgarantili kombi servisi, kombi tamiri,kombi teknik servishizmeti vermekteyiz. Bir çok tanınmış kombi markasının; kombi servisi, kombi tamiri, kombi montajı,kombi bakımı ve kombi onarımı hizmeti uzman ekibimizle yerinde servis mantığıyla sağlıyoruz. 7/24 garantili kombi tamir ve kombi teknik servis hizmetlerinden yararlanmak için  0212 282 32 52 Gsm: 0535 597 49 71-0541 890 56 62 telefonlarımızı arayabilir ücretsiz servis kaydı yaptırabilirsiniz.

Kombi servisimiz sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için profesyonel kombi teknik servis hizmeti vermektedir. Günümüzdekombi yaşamımızın bir parçası olmuştur bu bakımdan kombiniz için tercih ettiğiniz kombi teknik servis çok önemlidir. Kombinizin tamiri için gelen kombi teknisyenin işini bilen ve profesyonel kombi tamircisi olduğundan emin olunuz. Soğuk havalarda ısınma ve banyo ihtiyaçlarınızın aksamaması için profesyonel kombi servisini tercih ediniz.

kombi tamiri kombi servisi hizmeti verdigimiz kombi markaları

Airfel kombi tamiri, Alarko kombi tamiri,Arçelik kombi tamiri,Beko kombi tamiri,Eca kombi tamiri,Ariston kombi tamiri,Baymak kombi tamiri,Demirdöküm kombi tamiri,Bosch kombi tamiri,Ferroli kombi tamiri,Buderus kombi tamiri,vaillant kombi tamiri

Kombi servisi hizmetleri olarak kombi cihazlarınızın bakım, onarım, tamir,parça değişim gibi hizmetleri en kaliteli, kusursuz ve garantili olarak sunmaktadır.

Kombi Bakımı; Kombinizin performanslı çalışması için düzenli ve periyodik bakımları kontrol edilmeli, bu kontroller hemkombinizin uzun ömürlü olmasına hem de sizin sağlığınız açısından önemlidir.

Kombi Arıza; kombi arızalarında yapmanız gereken kombinizin kullanma klavuzunda yer alan bilgilere kombinizin uyarı ekranına göre hareket etmektir. Elinizde klavuz yok ise ilk olarak kombinizin su basıncını kontrol ediniz Kombinin su basıncı 1 barın altında ise kombiniz suyu azaltmış demektir. Bundan dolayı kombiniz çalışmayabilir.  bu durumda kombinize su ekleyip basıncı arttırmanız gereklidir. Genelde kombiye su ekleme işlemini bilinmemektedir. Kombinizin altında su doldurma musluğu bulunur, musluğu sola doğru çevirdiğiniz zaman su kombi su ekleme işlem başlar. Kombinizin su basıncı 1,5 bara getirdiğiniz zaman doldurma musluğunu kapatın, işlem tamamlanmış kombiniz çalışacaktır. Eğer  kombiniz çalışmaz ise  doğalgaz gaz vanası kontrol edilmelidir. gaz olmaz ise kombi arıza verecektir.

Kombi arızası olduğunda  sizlerin yapacağı yetkisiz yanlış bir müdahale kombinizin parçalara zarar verebilir. Bu konuda bizlere ulaşıp yardım alabilirsiniz.  Telefon: 0212 282 32 52 Gsm: 0535 597 49 71-0541 890 56 62
Kombi Servisi Kombi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler
Ataşehir Kombi Servisi
Arnavutköy Kombi Servisi
Avcılar Kombi Servisi
Bağcılar Kombi Servisi
Bahçelievler Kombi Servisi
Bakırköy Kombi Servisi
Başakşehir Kombi Servisi
Bayrampaşa Kombi Servisi
Bebek Kombi Servisi
Beşiktaş Kombi Servisi
Beylikdüzü Kombi Servisi
Beykoz Kombi Servisi
Beyoğlu Kombi Servisi
Bostancı Kombi Servisi
Bahçeşehir Kombi Servisi
Dikilitaş Kombi Servisi
Etiler Kombi Servisi
Güneşli Kombi Servisi
Mecidiyeköy Kombi Servisi
Merter Kombi Servisi
Okmeydanı Kombi Servisi
Ortaköy Kombi Servisi
Sefaköy Kombi Servisi
Cihangir Kombi Servisi
Sarıyer Kombi Servisi
Fındıkzade Kombi Servisi
Alibeyköy Kombi Servisi
Sultangazi Kombi Servisi
Esenler Kombi Servisi
Esenyurt Kombi Servisi
Eyüp Kombi Servisi
Fatih Kombi Servisi
Feriköy Kombi Servisi
Florya Kombi Servisi
Gaziosmanpaşa Kombi Servisi
Güngören Kombi Servisi
Halıcıoğlu Kombi Servisi
Halkalı Kombi Servisi
Hasköy Kombi Servisi
İkitelli Kombi Servisi
Kadıköy Kombi Servisi
Kağıthane Kombi Servisi
Kasımpaşa Kombi servisi
Gültepe Kombi Servisi
Küçükçekmece Kombi Servisi
Levent Kombi Servisi
Maltepe Kombi Servisi
Şirinevler Kombi Servisi
Şişli Kombi Servisi
Taksim Kombi Servisi
Ümraniye Kombi Servisi
Üsküdar Kombi servisi
Yenibosma Kombi Servisi
Yeşilköy Kombi Servisi
Yeşilyurt Kombi Servisi
Zeytinburnu Kombi Servisi
Haznedar Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir